24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Гройсман обіцяє зарплату вище 10 тисяч гривень, вже цьогоріч

Показник середньої зарплати в Україні в 2019 році становитиме близько 10,5 тис. грн, хоча за умови зростання економіки може бути й вищим.

Про це в ефірі одного з загальнонаціональних телеканалів заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє  Укрінформ.

«Середню зарплату прогнозуємо близько 10,5 тис. грн, але я переконаний, що цей показник буде вищим», - сказав керівник уряду.

Він зазначив, що в питанні оплати праці орієнтир один – створити такі умови, за яких українці поверталися б додому і працювали у рідній країні.

«Я за те, аби українці працювали в Україні і отримували достойну зарплату. І ми прийдемо до того, що зарплата українців буде високою», - наголосив Гройсман.

Як відомо, за підсумками 11 місяців 2018 року середня зарплата в Україні перевищила 9 тис. грн, а у відсотковому вимірі її зростання становило понад 12%. При цьому, показник споживчої інфляції був на рівні 9,8%.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина