21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Захворюваність на кір наближається до рівня 1968 року - коли не було щеплень

Масштаби поширення кору в Україні майже не можливо прогнозувати, вже сьогодні показники захворюваності - майже такі ж, що фіксували в довакцинальний період 1968 року.

Про це заявив на прес-конференції завідувач лабораторії Інституту епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л.В.Громашевського НАМН України Ігор Маричев, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У що може вилитися поширення кору в Україні важко передбачити. Можна лише констатувати, що на сьогодні захворюваність наближається до показників довакцинального періоду 1968 року. Це був час, коли в Україні ще не проводили вакцинацію. Сьогодні показник на 100 тис. населення - 600 хворих на кір, серед дітей до 17 років цей показник - 500 випадків на 100 тис. населення", - сказав Маричев.

Він підкреслив, що в Україні необхідно вживати екстрених заходів щодо боротьби з епідемією кору.

"У США 2017 року завдяки комп'ютерному моделювання було отримано дані, що зниження рівня охоплення щепленнями від кору згідно з Календарем щеплень на 5% призведе до триразового збільшення зареєстрованих випадків кору в країні. Це, в свою чергу, спричинить додаткові економічні витрати в розмірі 2,5 млн доларів. Ці дані показують наскільки важливо зараз в Україні, не відкладаючи, вживати конкретних заходів щодо подолання складної епідеміологічної ситуації", - сказав Маричев.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні з початку 2019 року від кору померли 6 осіб, усього на кір захворіли 8,5 тис. осіб, з яких дві третини - діти.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина