21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

У столиці випробували першу в Україні машину, яка плавить сніг

У Києві провели випробування першої в Україні мобільної снігоплавильної установки. Дві установки TRECAN 60-PD виробництва Канади були закуплені у грудні 2018 року, повідомляє  Експрес.

"Снігоплавильна машина "з’їдає" до 60 тонн снігу за годину. Після інтенсивних снігопадів, коли важливим стає питання вивезення снігу з вулиць і доріг, такі мобільні установки є суттєвою допомогою", – зазначив гендиректор Київавтодор Олександр Густєлєв.

Перевагами установок є їхня висока мобільність та можливість застосування на найбільш проблемних ділянках вулиць. Це, зокрема, стосується центральних районів столиці, де майже неможливо знайти ділянку для тимчасового складання снігу.

"Машина мобільна для того, щоб її використовувати у будь-який момент у будь-якому місці, вона працює на дизельному пальному, що дає можливість працювати як на магістралях, так і в спальних районах чи у кварталах зі складними умовами руху", – зазначив Густєлєв.

Застосування снігоплавильних установок дозволяє зменшити витрати на допоміжну техніку.

У Київавтодорі зазначили, що під час наступного сильного снігопаду мобільні снігоплавильні установки вже працюватимуть у штатному режимі.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина