21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

на Ukrainian Fashion Week пропагуватимуть "свідому" моду

У Києві з 1 по 5 лютого відбудеться Ukrainian Fashion Week FW19-20, на якому 50 українських брендів представлять свої нові колекції, повідомляє  Укрінформ.

Як повідомляють організатори, Ukrainian Fashion Week проголосив “sustainability” одним зі своїх стратегічних пріоритетів ще минулого року. В сезоні осінь-зима 19-20 вони продовжать рух у цьому напрямку і представлять серію проектів, присвячених концепції “свідомої” моди. У них дизайнери за допомогою своїх колекції міркують про те, як бездумне споживання призводить до занепаду природи.

Також у межах Тижня відбудеться презентація проекту BE SUSTAINABLE! від Sustainable Fashion Pad – першої української платформи про свідому моду. В його межах пройдуть воркшопи, лекції, public talks, а також будуть експоновані луки з колекцій дизайнерів, що підтримують принципи sustainable fashion.

"Потужним трендом останнього часу став динамічний розвиток креативних індустрій. Ukrainian Fashion Week був і залишатиметься однією з найважливіших платформ, яка щосезону демонструє високий рівень розвитку цих галузей в Україні. Ukrainian Fashion Week продовжує бути місцем численних крос-дисциплінарних експериментів. Місцем колаборацій та взаємонатхнення. Кіно, візуальне мистецтво, хореографія, IT-технології, sound-дизайн, media art комфортно почуватимуться на fashion-території та дивуватимуть найнесподіванішими альянсами і релізами", – говорить генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук.

Крім показів, на тижні моди відбудуться презентації, лекції, воркшопи за участі дизайнерів та інших фахівців модної індустрії, а також спеціальні арт-проекти.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина