26.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Порошенко хоче відправити у відставку Уляну Супрун — Семен Глузман

Президент Асоціації психіатрів України розіслав електронного листа керівникам психіатричних установ, в якому стверджує, що президент Петро Порошенко хоче відправити у відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун. Про це повідомляє видання Bihus.Info, яке має в розпорядженні цей лист, пише  Експрес.

Видання зазначає, що Глузман підтвердив їм, що дійсно написав листа та розіслав його.

«Президент прийняв рішення про зміщення Супрун. Саме тому в суд пішли позовні заяви від депутатів. І суд викликає Супрун. Але вона ігнорує ці запрошення. Її зміщення погоджене з (прем'єр-міністром Володимиром — ред.) Гройсманом. Якщо вона не погодиться піти в такій ситуації, буде відкрито (або вже відкрито) кримінальну справу у зв’язку зі зникненням грошей, призначених для закупки медикаментів. Це розкрила Рахункова палата», — пише Глузман у листі.

Також автор листа зазначає, що вже відомо ім’я нового очільника Міністерства. 

 «Вже погоджена кандидатура наступного міністра. Я з ним знайомий і неодноразово обговорював необхідні кроки. Він все розуміє і називає своє майбутнє призначення стратою на електричному стільці», — йдеться у листі.

.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина