26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Україна потрапила до цікавого рейтингу

У рейтингу країн, які сприяють загальному благу людства, Україна посіла 75 місце зі 153, повідомляє Gazeta.

Усі країни оцінювали за 7 категоріями: наука та технології, культура, безпека, клімат, глобальний внесок країни, здоров'я. Рейтинг формує організації The Good Country Index.

Кожна з категорій мала різні показники. Наприклад, у показнику науки визначали за наявністю у країні іноземних студентів, кількістю патентів, нобелівських лауреатів тощо. У цілому 30 показників для кожної країни.

Першою в рейтингу стала Фінляндія з населенням понад 5 млн жителів. Другу позицію посіла Ірландія, третю – Швеція.

1 місце наша країна здобула у показнику науки, 55 – у культурі, 131 - у показнику миру та безпеки, 41 - за рівнем глобального внеску.

Розробники зазначають, що під "хорошими країнами" мають на увазі ті, які роблять внесок у загальне благо людства, служать інтересам свого народу й не наносять шкоди іншим.

У The Good Country Index наголошують, що створення такого рейтингу сприяє дебатам навколо місій країн: чи справді вони працюють лише для політиків і підприємців, чи вони працюють для людства та планети загалом.

2018-го найкращою країною світу для проживання працівників-іноземців стала Німеччина. Іноземці, які працюють у цій країні, відзначили покращення балансу між роботою та особистим життям після переїзду в Німеччину.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина