24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Оболонський суд вважає провину Януковича доведеною – вирок

Екс-президент України Віктор Янукович не визнає своєї провини в інкримінованих йому злочинах, ідеться у вироку Оболонського райсуду Києва. 

 

Оболонський райсуд Києва, який розглядає справу за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича у держзраді, вважає його провину доведеною. Про це йдеться у вироку, який судді оголошують 24 січня, передає кореспондент видання  "ГОРДОН".

"Незважаючи на невизнання обвинуваченим провини, суд, заслухавши свідків, дослідивши висновки експертів, документи й речові докази, оцінивши доводи обвинувачення та захисту, вважає, що провину обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27 (державна зрада), ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни) Кримінального кодексу України доведено належними та допустимими доказами", – сказав суддя.

В Оболонському суді Києва триває розгляд справи за обвинуваченням Януковича в держзраді. Його обвинувачують у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, яке призвело до загибелі людей або тяжких наслідків) ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни).

Екс-президент не бере участі в процесі. Після втечі з України в лютому 2014 року він проживає в Росії.

Обвинувачення просить засудити Януковича до 15 років позбавлення волі.

5 грудня 2018 року Оболонський районний суд пішов у нарадчу кімнату для ухвалення вироку.

24 січня суд почав оголошувати вирок у справі про держзраду Януковича. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина