22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Суд взяв під варту підприємця, який «заробив» на вагітних понад 1,6 мільйона гривень

Підозрюваному визначили суму застави.

 

Підприємцю із Старокостянтинова суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою пише  Є. Як повідомляють у прокуратурі області, чоловіка підозрюють у заволодінні державними коштами на суму понад 1,6 мільйона гривень.

«Упродовж 2012-2015 років, житель Старокостянтинова був керівником та виконувачем обов’язків керівника ряду підприємств району. Чоловік зловживав службовим становищем і підробляв довідки про працевлаштування у нього вагітних жінок. Далі аодавав неправдиві заявки-розрахунки і заволодів коштами Фонду соціального страхування України в сумі понад 1,6 мільйона гривень. Кошти перерахували на рахунки вказаних підприємств для надання матеріального забезпечення у зв’язку із вагітністю та пологами», - зазначають у прокуратурі області.

Додають, що після надходження коштів на рахунки підприємств підприємець незаконно заволодів ними, перерахувавши на особисті банківські рахунки та рахунки близьких осіб. Окрім цього, зловмисник підробив ряд квитанцій про сплату судового збору за розгляд судами позовів. Такими діями інтересам Судової адміністрації України зловмисник спричинив збитків на суму понад 5 тисяч гривень.

Чоловіку повідомили про підозру у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави - понад 1,6 мільйона гривень.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина