22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

На польоти Президента в Ізраїль та Швейцарію витратили 2,5 мільйона гривень

А загалом на І квартал цього року на візити глави держави за кордон передбачили 4,09 мільйона гривень, пише  Експрес.

Державне управління справами перерахувало ДАП "Україна" 1,16 мільйона гривень передоплати за авіаперевезення делегації на чолі з Президентом за маршрутом Київ - Тель-Авів - Київ та 1,34 мільйона  — за маршрутом Київ - Цюрих - Київ. Інформація про трансакції з'явилася на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів, повідомляє Експрес-онлайн.

В Ізраїлі Президент побував з офіційним візитом 20-21 січня. Зокрема, провів переговори з Президентом Ізраїлю Реувеном Рівліном, зустрівся зі спікером Кнесету Юлієм Едельштейном, підписав угоду про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем, помолився біля Стіни Плачу. У Тель-Авіві Петро Порошенко мав зустрітися з Єрусалимським патріархом. Але патріарх захворів, тож Порошенко зустрічався із генеральним секретарем Єрусалимського патріархату.

А в Цюрих офіційна українська делегація на чолі з Президентом прибула сьогодні для участі у Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Петро Порошенко має зустрітися з керівницею МВФ Крістін Лагард та з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель. А загалом на форумі пробуде два дні.

Що ж до витрат на перельоти, то Державне управління справами та ДАП "Україна" цього року ще не укладало нову угоду про авіаперевезення делегацій на чолі з Президентом. Сторони вирішили укласти додаткову угоду і домовилися про надання послуг з нерегулярних авіаційних перевезень упродовж І кварталу цього року на загальну суму майже 4,65 мільйона гривень. Загалом на візити Президента України за кордон передбачили 4,09 мільйона гривень без ПДВ, а на авіаперевезення в межах України  — 560 тисяч гривень із ПДВ..

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина