26.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Зеленський виходить зі складу кіпрської фірми з "російським слідом"

Шоумен, кандидат в президенти України Володимир Зеленський заявив про вихід зі складу кіпрської компанії Green Family LTD, якій належить російська кінокомпанія "Ґрін Філмз" Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ТСН.

"28 років наші політики чогось там обіцяють, а потім обов'язково брешуть. Я не хочу бути таким, мені неприємно бути таким. Тому я пообіцяв – я зробив. І мені для цього п'ять років чекати не треба", - заявив Зеленський.

Зеленський показав на відео документ, за яким він володіє 300 акціями компанії Green Family LTD. У заяві, датованій 23 січня 2019 року, актор дав доручення "в найбільш стислий термін здійснити усі необхідні дії, що передбачені діючим законодавством для мого виведення зі складу акціонерів компанії".

Нагадаємо, за даними розслідування програми "Схеми" (спільного проекту "Радіо Свобода" і телеканалу "UA: Перший"), у шоумена Володимира Зеленського, який заявив про свій намір брати участь у виборах президента України, досі існує кінобізнес на території Росії, хоча він запевняв, що закрив його ще у 2014 році.

Зеленського також порівняли із Коломойським за "відшивання" журналістів, які хотіли з ним поспілкуватися, й потролили у соціальних мережах.

Як відомо, у новорічну ніч Зеленський заявив, що іде в президенти.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина