26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

На Закарпатті від "свинячого грипу" помер чоловік

У  Закарпатській області від ускладнень грипу помер чоловік. Медики підозрюють, що у нього був вірус грипу A (H1N1). 

У Виноградові Закарпатської області, імовірно, від "свинячого грипу" (A H1N1) помер 41-річний чоловік. Про це в середу, 23 січня, повідомляє  Кореспондент.

"Однак поки лікарі офіційного підтвердження не дають, кажуть лише, що причиною смерті стали ускладнення. Закарпатець протягом тижня лікувався вдома. Коли звернувся до медичного закладу, у нього виявили пневмонію - запалення легенів. Втім, від стаціонарного лікування він відмовився", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що незабаром в лікарню його привезла дружина, але в той час він був уже в тяжкому стані і його помістили в реанімацію. Врятувати життя чоловікові медикам не вдалося.

Раніше в Чернігові внаслідок ускладнень від захворювання вірусом грипу A (H1N1), відомого як "свинячий грип", помер 46-річний чоловік.

Також повідомлялося, що в Києві на минулому тижні від грипу помер 56-річний чоловік, який працював охоронцем у супермаркеті.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина