21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Картопля коштує найдорожче за 10 років

В Україні дорожчає картопля. З початку тижня ціни на гуртовому ринку зросли на 10%. У середньому кілограм коштує 6,5-7 грн, пише  Gazeta.

Це друга хвиля подорожчання картоплі з початку січня. До цього ціна суттєво зросла після новорічних свят. Щоправда картопля почала дорожчати ще на початку листопада. З того часу ціни фактично зросли у 2 рази.

Зараз картопля коштує найдорожче за 10 років. Щоправда вона залишається найдешевшою позицією в українському борщовому наборі.

У Польщі також відчутно подорожчали овочі борщового набору. Картопля там коштує на 30% дорожче, ніж в Україні. Це пов'язано зі зменшенням виробництва картоплі в країнах Європи через аномальну посуху літом 2018 року.

Порівняно з листопадом 2018-го, у грудні в Україні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,8%. Найбільше (на 16,5%) через сезонність подорожчали овочі, повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина