21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Україна на черзі: Єрмолаєв пояснив, як тема екології стала зброєю

 

У боротьбі за симпатії виборців політики використовують все менше конкретики, але не соромляться торкатися тем зарплат і пенсій, корупції, обіцяють знизити комунальні тарифи, повідомляє ICTV.

 

Також, все популярнішою стає тема екології, адже екологічні обіцянки вже стали трендом в українській політиці. За словами директора Інституту стратегічних досліджень Нова Україна Андрія Єрмолаєва, тема екології в українській політиці підпорядковується глобальному світовому тренду – вона стала зручним способом досягнення комерційного успіху.

 

– У світовій політиці зараз домінує комерційне ставлення до екології: тема експлуатується в комерційних інтересах, ці питання порушуються, коли потрібно закрити якийсь проект, нашкодити конкурентам. В українській політиці також використовуватимуть екологію переважно в такому ж напрямку. А також на популістському протиставленні, наприклад, “у вас брудно в місті – я зроблю чистіше”, – сказав 112.ua Андрій Єрмолаєв.

 

Експерти погоджуються, що навряд чи екологічна риторика сильно додасть балів у скарбничку політиків. З тієї ж екологією, крім звичайного передвиборного популізму, треба шукати сліди і бізнес-складової, радять опитані експерти.

 

Особливо коли мова йде про прифронтові промислові регіони, де працюють найбільші металургійні комбінати країни. Експерти відзначають, що, наприклад, екологічна ситуація в Маріуполі за останній час не погіршувалася, а акції активістів припали на початок передвиборної гонки.

 

В цілому, експерти радять ретельніше ставитися до передвиборчих програм, вивчати їх, і не вірити на слово.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина