26.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Всесвітній економічний форум стартує у Давосі: чому це важливо для України

Сьогодні у Давосі починається щорічна сесія Всесвітнього економічного форуму, яку відвідають громадські діячі, представники органів влади та керівники найбільших компаній, пише ICTV. У 2019 році темою Форуму стане Глобалізація 4.0: Формування глобальної архітектури у століття четвертої індустріальної революції.

Всесвітній економічний форум відвідають такі державні лідери, як канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе, прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.

Україна зможе продемонструвати потенціал економічно-привабливої для інвестицій держави та домовитися про співпрацю зі світовими партнерами.

Цього року президент США Дональд Трамп не зможе відвідати Всесвітній економічний форум через шатдаун.

Також внутрішні проблеми Великої Британії і Франції не дозволяють їхнім лідерам (прем’єр-міністр Тереза ​​Мей і президент Еммануель Макрон) здійснити поїздку.

Фонд Віктора Пінчука організовує в рамках Давоського форуму Український сніданок, під час якого обговорюватимуть тенденції розвитку України.

Традиційно в останній день Форуму (25 січня) пройде сесія, в якій візьмуть участь глава МВФ і представники найбільших центробанків світу. Вона буде присвячена перспективам зростання світової економіки.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина