22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Закон про зґвалтування: як довести злочин, якщо нема синців

"Йдеться про те, коли зловмисник погрозами, шантажем змушує жертву до дій сексуального характеру, — каже
Роман Лихачов, керівник адвокатської компанії, правозахисник. повідомляє газета  Експрес. — Приміром, каже: "Будеш пручатися —  пошкодуєш (варіанти: вижену з роботи, не дам грошей на утримання дітей, знеславлю на все село, місто, фірму тощо)". Ці дії підпадають під оновлені статті 152 і 153. Супутні обставини — це також наявність свідків (беруться до уваги свідчення навіть родичів), і те, що підозрюваного раніше притягали до відповідальності за подібні злочини. А також — аудіо- чи  відесвідчення таких погроз. Бувають випадки, коли приводом до порушення справи є навіть не заява постраждалої, а відео в інтернеті, яке виклав сам зловмисник. Злочинці полюбляють вихвалятися своїми "сексуальними подвигами".

Нагадаємо, зміни до Кримінального кодексу набули чинності з 11 січня цього рокую. Тепер, якщо хтось з партнерів не погоджувався на статеві стосунки, утім його змусили, винуватцеві доведеться провести за гратами від трьох до п’яти, а то й до десяти років. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина