22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

У Львові помер відомий український поет

У ніч на 21 січня у віці 77 років після важкої хвороби у Львові помер відомий поет та колишній редактор літературного журналу «Дзвін» Роман Кудлик. Про це повідомила його донька Мар’яна Кудлик, передає газета  Експрес.

«Сьогодні вночі після важкої хвороби відійшов у вічність мій батько Кудлик Роман Михайлович – український поет, пісняр, критик, перекладач, журналіст, багаторічний головний редактор літературно-мистецького часопису «Дзвін», - написала вона.

Роман Кудлик народився у 1941 році у місті Ярослав, однак виріс у Дрогобичі. У 1964 році закінчив філологічний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. Лауреат премії імені Василя Мисика, Фонду Воляників-Швабінських при Фундації Українського вільного університету та премії ім. М. Шашкевича.

Роман Кудлик видав 5 збірок віршів, також він написав лібрето до опер Богдана Янівського «Олеська балада», «Царівна Жаба», «Золотий гоміні мюзиклів «Лис Микита», «Перстень спокуси». Окрім того, Кудлик є автором текстів пісень Володимира Івасюка «Я — твоє крило», «Нам спокій, друже, тільки сниться», «Освідчення». На його вірші також писали пісні Ігор Білозір та Богдан Янівський.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина