22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

У Карпатах зберігається серйозна загроза лавин

На Закарпатті існує загроза зсувів снігу на дороги

У Карпатах в п’ятницю, 18 січня, зберігається небезпека сходження лавин та існує загроза зсувів снігу на дороги,пише  Главком.

«За даними Укргідрометцентру, 18 січня, у зв’язку зі снігопадами та хуртовинами, в горах Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей зберігається значна сніголавинна небезпека (3 рівень)», - йдеться у повідомленні.

Крім того, в гірських районах Закарпатської області існує загроза зсувів снігу на дороги.

Також нагадаємо, що українців попередили про люті йорданські морози.
«На Хрещення почнеться похолодання. Скрізь запанують морози, крім Криму та Приазов'я. Але і туди поступово дійдуть «мінуси». Тому добре грійтеся, тому що морозний період, за прогнозами, заходить надовго. Підготуйте подвійні-потрійні шари одягу, відповідне взуття, якщо є акція - купуйте ще один обігрівач, раптом кому треба, шкарпетки в орнаментах товстелезні, подаровані на свята і які часом лежать роками в комоді, як раз знадобляться, купите термобілизну, зробіть запас антифризу, відставте від холодних вікон ніжні квіти», - розповіла синоптик Наталка Діденко.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина