EUR 29.10/29.85 USD 25.90/26.25
ukenru

Новини України

Українка перемогла у короткій індивідуальній гонці Кубка IBU

Українська біатлоністка Юлія Журавок виграла золото короткої індивідуальної гонки на 12,5 км Кубка IBU, який проходить в Арбер-Цвизеле (Німеччина), повідомляє  ICTV.

Журавок закрила всі мішені і виграла з гандикапом в більш ніж хвилину.

Українка Марія Кручова з одним промахом в пасиві посіла четверте місце. Яна Бондар після перших двох рубежів мала чотири промахи і посіла 11 місце. Надія Бєлкіна промахнулася шість разів і зайняла 22 місце.

Також в гонці брала участь українка Ольга Абрамова, але не змогла стартувати.

Зазначимо, що ця гонка стала експериментальною: за кожен промах спортсменам давали 45 секунд штрафу.

Результати гонки

Юлія Журавок (0+0+0+0) 36:47,0

Шардін Слуф (0+0+0+1) +1:01,9

Елізабет Хогберг (0+0+2+1) +1:38,7

Марія Кручова (1+0+0+0) +2:11,4

Нгадаємо, у грудні українські біатлоністи Юлія Журавок та Віталій Труш завоювали бронзові нагороди в одиночній змішаній естафеті в рамках II етапу Кубка IBU.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"