24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Скандальних Настю Рибку та Алекса Леслі депортували з Таїланду до Росії

 Таїландський суд виніс вирок скандальній Насті Рибці та її сутенеру, повідомляє  ТСН.

Настю Рибку (Анастасія Вашукевич) та Алекса Леслі (Олександра Кирилова), які були пов’язані зі скандалом навколо російського олігарха Олега Дерипаски, депортували з Таїланду до Росії.

Про це розповіли ТАСС у посольстві РФ у Таїланді.

"Семеро людей, зокрема і Анастасія Вашукевич та Олександр Кирилов, були депортовані з Таїланду регулярним рейсом, який вилетів до Москви", - зазначили в посольстві.

Водночас там зазначили, що Настя Рибка (Вашукевич) має білоруське громадянство, а тому після прильоту її відправлять до Мінська.

Нагадаємо, Настю Рибку та її "секс-тренера" Алекса Леслі" затримали у Таїланді 26 лютого через незаконну підприємницьку діяльність - участь в організованих Леслі секс-тренінгах. Сама Рибка вважає, що її затримання ініціювала російська влада і її життю загрожує небезпека. Вона також зверталася до влади США з проханням про політичний притулок.

Про Настю Рибку стало відомо широким масам після того, як опозиційний політик Олексій Навальний опублікував розслідування, в якому розповідалося про відпочинок олігарха Дерипаски на своїй яхті з віце-прем'єром Сергієм Приходьком в оточенні ескорт-моделей. Про це стало відомо з соцмережі однієї з дівчат з екскорта - Анастасії Вашукевич (Насті Рибки).

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина