26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Кабмін призупинить контракт з правлінням "Нафтогазу"- Гройсман

Прем'єр міністр проти "захмарних" заробітніх плат менеджменту, повідомляє  ТСН.

Контракт з правлінням НАК "Нафтогаз України" припинить свою дію з 22 березня 2019 року. Після цього планують укласти інший, який передбачатиме нові "нормальні" зарплати для керівництва компанії.

Про це на засіданні уряду розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройман, передає УНН.

За словами прем'єра, зарплата має бути ринкова, а винагорода – повністю залежати від успіхів роботи керівництва. Як пояснив Гройсман, підвищення зарплати правління НАКу може отримати, наприклад, у випадку виконання плану зі збільшення видобутку власного газу.

"Я за те, щоби заробітні плати для державних компаній та їх менеджменту були ринковими, однак я проти того, щоб у такий складний для країни час ці оплати були не просто великими, а захмарними. І тому у нас виникає юридична можливість переглянути умови контракту з правлінням на умовах укладання нового контракту, в якому будуть передбачені конкретні речі", - сказав він.

Також Гройсман зазначив, що додатковим показником для підвищення винагород для правління НАКу має бути інтеграція в європейську енергетичну систему у 2020 році та збереження транзиту.

"Ми звернемося сьогодні до незалежної наглядової ради НАК "Нафтогаз України" для того, щоб вони запропонували уряду розглянути новий контракт з менеджментом, на нормальних умовах, які будуть передбачати нормальні зарплати і винагороди за конкретні успіхи… Сьогодні ми припиняємо умови контракту з 22 березня, а до того часу наглядова рада має нам внести пропозиції щодо укладання нового контракту", - додав прем'єр.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України схвалив склад делегації на тристоронні переговори Україна-ЄС-РФ щодо транспортування газу після 2019 року, які заплановані на 21 січня в Брюсселі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина