24.08.2019
. 20 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Київстар припиняє дію "застарілих" тарифних планів з 1 лютого

Мобільний оператор "Київстар" оголосив про припинення обслуговування абонентів за окремими застарілими тарифними планами із 1 лютого 2019 року на інтернет та телебачення, пише Укрінформ.

Про це повідомляється на сайті компанії.

"З 1 лютого 2019 року припиняють дію окремі застарілі тарифні плани послуг «Домашній Інтернет» та «Домашнє ТБ». Абонентам таких тарифів будуть запропоновані чинні комерційні пропозиції зі швидшою передачею даних", - йдеться в повідомленні.

Крім того, з 1 лютого 2019 року змінюються умови окремих тарифних планів «Київстар Все разом». Їх у "Київстар також називають "застарілими".

Абонентам таких тарифів будуть запропоновані чинні комерційні пропозиції. Такі пропозиції, пояснюють в "Київстар", містять більшу кількість послуг.

Ставок нових тарифів оператор при цьому не вказує.

Як повідомляв Укрінформ, з 15 січня до 15 лютого Київстар припинить дію 13 тарифних планів. Як пояснюють у компанії, таке рішення зумовлене невигідними та неактуальними для клієнтів умовами.

Зокрема, припиняють дію тарифні плани: XXL, Базовий, Безлім + Київстар, Класичний, Комфорт, Комфорт+, Ультра Комфорт, Вільний Київстар, Вільний Київстар 35, Вільний смартфон, Тариф 29, 5+0 Новий!, Київстар 3G Онлайн 2017.

Крім того, з 1 січня частина тарифних планів подорожчала на 9%.

А з 14 січня 2018 року мобільний операторі "Київстар" припинив підключення та перехід на низку тарифних планів, пов'язаних з так званим "інтернетом речей", у зв'язку зі зміною тарифів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина