24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Псевдопрацівники банку, шопінг в Інтернеті: жителі області знову стали жертвами шахраїв

Загальна сума збитку склала майже 18 тисяч гривень, повідомляє  Є.

 Минулої доби до поліції надійшло 4 заяви від мешканців області, які стали жертвами шахраїв. Як розповіли у прес-службі правоохоронців, один випадок шахрайства стався з 38-річною жителькою села Купіль Волочиського району. Жінці зателефонувала невстановлена особа, яка представилась працівником банку, і під приводом блокування кредитної картки дізналась персональні дані та зняла з рахунку потерпілої 6368 гривень.

«5800 гривень втратила 35-річна жителька селища Понінка Полонського району, купуючи на одному із сайтів дитячий візок, а 20-річна хмельничанка — 2 тисячі гривень, купуючи в інтернеті одяг. В обох випадках потерпілі не отримали товар, за який сплатили кошти», - йдеться у повідомленні.

І ще трохи більше 3 тисяч гривень втратив 23-річний хмельничанин, намагаючись придбати за зниженою ціною талони на зріджений газ.

По усіх цих фактах шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі працюють над пошуком зловмисників та закликають громадян бути обачними і берегти свої кошти.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина