24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Кабінети підлеглих Міністра юстиції причепурили майже на три мільйони гривень

Подаючи найдорожчі пропозиції у двох конкурсах виграла одна і та сама фірма.

 Працівники Міністерства юстиції України замовили поточний ремонт кабінетів, місць загального користування та коридорів у адмінбудинку за адресою місто Київ, вул. Городецького, 13. Саме тут працює Міністерство юстиції України, пише   Експрес.

У технічних вимогах до замовлення зазначили, що виконавець до кінця 2018-го року має обробити стелі антигрибковим покриттям, обклеїти шпалерами та пофарбувати стіни, відремонтувати паркетну підлогу, а також замінити вікна.

До участі у конкурсі подалися дві фірми. Найдешевшу пропозицію представники тендерного комітету відхилили через відсутність у заявника усіх довідок.

Перемогу у цьому конкурсі віддали ТОВ "Будівельно-проектна фірма УКРАЇНА", якій заплатили за роботи 1 мільйон 298 тисяч 981 гривень.

Ця ж фірма перемогла у ще одному конкурсі від Мін'юсту на проведення поточного ремонту у кабінетах за адресою провулок Рильський, 10, де працює Управління документального забезпечення Міністерства юстиції.

У цьому конкурсі серед трьох учасників ТОВ "Будівельно-проектна фірма УКРАЇНА" подала найдорожчу пропозицію: 1 мільйон 679 тисяч 551 гривня. Проте дві найдешевших замовнику знову не підійшли.

До речі, у жовтні 2017-го року ця ж сама фірма уже ремонтувала кабінети підлеглих міністра Павла Петренка за 988 тисяч 700 гривень.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина