24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Поліція назвала причину займання на хімзаводі в Калуші

Причиною виникнення  пожежі  на території хімзаводу ТОВ "Карпатнафтохім" у Калуші Івано-Франківської області стало порушення правил безпеки під час виконання робіт.

Про це  повідомили  на сторінці Facebook обласної поліції.

Правоохоронці зазначили, що точні причини виникнення займання досі встановлюються.

"Пожежа виникла через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві. Внаслідок пожежі виникла загроза настання тяжких наслідків у стані виробничих об'єктів цього підприємства", - йдеться в дописі.

В поліції також додали, що за фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 272 ККУ (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

У місті Калуш Івано-Франківської області на заводі "Карпатнафтохім" вогонь спалахнув 12 грудня близько 21-ї години. Пожежу заборонено гасити, тому здійснювалося охолодження сусідніх будівель. Попри те, що в ніч проти 13 січня її локалізували, досі триває процес тління.

"До гасіння пожежі було залучено 20 одиниць техніки та 110 осіб особового складу пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС в області. На місці події створено штаб пожежогасіння", - йдеться в повідомленні рятувальників.

Міський голова Калуша Ігор Матвійчук вказав, що потерпілих унаслідок пожежі немає та вона не несе загрози для жителів міста й області.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина