26.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Під час вибуху в Парижі загинули чотири людини

В результаті вибуху в пекарні Парижа на вулиці Тревіз загинули чотири людини.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Франції Крістоф Кастанер, передає  ТСН  з посиланням на BFM.

"В результаті трагічного вибуху загинули чотири людини: двоє пожежників і двоє цивільних осіб. 10 осіб перебувають у вкрай важкому стані, один з них - пожежник", - сказав міністр.

Кастанер уточнив, що небезпеки для життя інших потерпілих немає.

"Всього у важкому стані перебувають 37 осіб", - додав він та відзначив відвагу рятувальників, які "змогли врятувати своїх товаришів, що  півтори години перебували під завалами будівлі".

"При цьому вони дуже сильно ризикували власним життям", - зазначив міністр.

Кастанер повідомив, що всім евакуйованим жителям кварталу надано тимчасове житло. Згідно з його даними, "роботи на місці вибуху триватимуть ще протягом 24 годин". Зокрема, спільно з муніципальними службами буде проведена оцінка стану зруйнованої будівлі, а також сусідніх будинків.

За даними прокурора Парижа Ремі Ейтза, розпочате слідство "розглядає всі можливі варіанти, що сталося". Ейтз підтвердив, що основна версія вибуху -  витік газу.

Нагадаємо, пекарня на вулиці Тревіз у центрі Парижа вибухнула 12 січня зранку. За попередньою інформацією, вона в цей день не повинна була працювати.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина