26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

У Львові стартував конкурс крижаних скульптур

У п’ятницю, 11 січня, у центрі Львова біля головної ялинки міста розпочався традиційний конкурс крижаних скульптур. Про це повідомляє  112.ua

"У змаганні беруть участь 9 львівських митців, які впродовж двох днів вирізатимуть з криги свої скульптури", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що тема цьогорічного змагання – "Натхненні Пінзелем", тож авторів льодових витворів надихатиме творчість видатного митця епохи бароко Іоана Георга Пінзеля.

"Пінзель створював свої шедеври так, що вони й досі вражають неабиякою динамікою, яскравим відображенням емоцій. Вони наче летять у просторі, виконуючи чудернацькі рухи. Учасники конкурсу відтворюватимуть скульптури митця, інтерпретуючи їх та пропускаючи крізь призму свого мистецького бачення", – розповідають організатори конкурсу про вибір теми.

Завершені та спеціально освітлені роботи митці представлять у суботу, 12 січня. Цього ж дня о 18:00 відбудеться нагородження переможця конкурсу.

До слова, Іоан Пінзель - польсько-німецький скульптор другої половини 18 ст., представник бароко і пізнього рококо. Розквіт творчості Пінзеля пов'язаний з архітектурою у Львові та Бучачі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина