24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Заборонена зона: оселя Порошенка опинилася серед обмежених територій для польотів дронів

Поки що за такі польоти немає юридичних наслідків. пише ТСН

Державна авіаційна служба України представила обмеження на польоти безпілотників. Серед «заборонених зон», зокрема, опинився і будинок президента України Петра Порошенка в Козині.

Про це пише «Українська правда».

Державіаслужба переконує, що питання безпечного використання безпілотних повітряних суден (БПС) недостатньо врегульовано. Мовляв, правила безпечно інтегрують нові види повітряних суден до існуючої системи використання повітряного простору.

"Наразі, якщо ви маєте БПС вагою до 20 кг, польоти таких повітряних суден мають виконуватися у межах зон обмежень/резервувань повітряного простору. Для цього потрібно звернутися з листом в довільній формі за разовою заявкою до Украероцентру», - йдеться у повідомленні.

Серед зон, у яких заборонено літати безпілотникам, виявився і Козин, де розташований будинок Петра Порошенка.

Засновник Quadrocopter.ua і дистриб'ютор DJI в Україні Тарас Трояк заявив, що рекомендації не відповідають нормативному документу, який був прийнятий у вересні – "Порядку використанні повітряного простору».

Трояк зауважив, що є й рекомендації "пілотам": не намагатися втрутитися за допомогою безпілотника в чиєсь приватне життя, не робити спроб когось сфотографувати або зафільмувати без його дозволу, припиняти політ на вимогу представників правоохоронних органів або військових.

"Фактично таких норм у жодних документах немає. Це просто рекомендація Державіаслужби, яка не має жодних юридичних наслідків", – сказав Трояк.

Він додав. що зона в Козині із будинком президента закрита не лише для безпілотних літальних суден, а також для будь-яких пілотованих суден.

"Фактично за допомогою цієї зони вони закривають можливість знімати маєтки чиновників у Козині, тому що прирівнюють квадракоптер до літальної техніки, хоча ця техніка в тому районі використовується просто для фіксації, як літаюча камера", – додав Трояк.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина