21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Продаж валюти в Україні тепер можливий і в банкоматах

Банківське ноу-хау по-українськи. Ніяких черг, паспортів і закритих обмінників - продаж валюти в Україні тепер можливий і в банкоматах. Основна перевага нового сервісу - можливість здійснення обмінних операцій 24 години на добу, пише 24 канал.

Банкомати з обміном валюти не новина для українського ринку. Втім, знайти їх складно навіть в Києві. Усе через високу вартість обладнання, кажуть фахівці. На відміну від України, банкомати з обміном готівкових валют досить поширені в Європі та США.

Українці хоч і не звикли до таких інновацій, втім залюбки готові користуватися автоматизованими обмінниками.

Принцип дії автоматичного пункту обміну простий і зрозумілий для звичайних користувачів. Тим паче, для аудиторії, яка звикла користуватися платіжними терміналами для оплати різних послуг готівкою.

З появою на ринку чогось нового активізуються і шахраї. Втім, у банку запевняють, користувачі можуть бути спокійними. Проект реалізують на сучасному обладнанні відомого німецького виробника. Ризики мінімізують і відеоспостереженням та підключенням терміналу до пульту централізованої охорони.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина