21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Новини України

Пробне ЗНО у 2019 році: скільки коштує і коли реєструватись

За тиждень  стартує  реєстрація.

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у та дати реєстрації на пробне зовнішнє оцінювання у 2019 році. Про це повідомляє сайт «Освіта.ua».

«Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 16 березня. Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета», - йдеться у повідомлені.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 132 до 139 гривень в залежності від регіону проживання учасника.

«Найменшу вартість за складання пробного ЗНО у 2019 році запропонують Вінницький і Харківський регіональні центри оцінювання якості освіти, що обслуговують мешканців Житомирської, Хмельницької Сумської, Полтавської, та відповідно, Вінницької та Харківської областей. Ці учасники матимуть можливість пройти одне пробне тестування за 132 гривень», - зазначає «Освіта.ua».

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом - результати тестування.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина