22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Чому ризиковано сідати поруч з водієм

"Відповідно до тестів,  найнебезпечніше  місце в автомобілі — переднє пасажирське, — каже Ольга Дробишева, голова ГО Traffic Challenge. — Водій перед зіткненням намагається вивернути кермо й уникнути аварії, а при цьому підставляє бік праворуч від себе.  Задні місця майже вдвічі безпечніші, ніж передні.

Цікаво, що система безпеки в автомобілі становить приблизно 30% його вартості. Тобто всі за неї платять, але не всі користуються тим, на що витрачають немалі гроші. Хіба це не безглуздо?"

Нагадаємо, лише 23% українських водіїв регулярно користуються ременем безпеки. Такі результати дослідження ГО Vision Zero і Центру демократії та верховенства права в рамках кампанії "За безпечні дороги". І, це, до слова, більше, ніж торік (15%). А серед пасажирів передніх та задніх сидінь частка тих, хто використовує ремені безпеки, ще нижча, ніж серед водіїв.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина