Четвер, 02 квітня 2020
. 1 oC небольшая облачность

EUR 29.95/30.70 USD 27.40/28.05
ukenru

Новини України

Викрадення дітей на Хмельниччині: у поліції прокоментували ситуацію

Батьки б’ють на сполох, але чи оправдана паніка?

Протягом останніх кількох днів серед жителів області шириться інформація про викрадення дітей, яких невідомі чоловіки заманюють у машину і викрадають їх.

Десятки повідомлень з подібним змістом ширяться соцмережами: «В моєї колеги ледве не викрали дитину. Серед білого дня двоє чоловіків під’їхали на машині до дитини і запропонували підвезти додому. Дівчинка злякалася і побігла до магазину. Будьте обережні і розповідайте своїм дітям про те, що з чужими людьми спілкуватися не можна, чим паче сідати до них в машину».

Прокоментувати ситуацію і дізнатися правда це чи ні,  звернулися до начальника відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області Сергія Цимбалюка.

«Інформація про викрадення дітей є лише чутками. Жодного подібного випадку зареєстровано не було. Думаю, що причиною розповсюдження цих чуток є проект одного мобільного оператора, який розсилає своїм абонентам тестові смс-повідомлення зі змістом: «Допоможіть поліції з пошуком дітей. З 28.09 по вашому номеру буде працювати послуга «Пошук дітей». Люди до кінця не прочитавши та не зрозумівши суті, починають розповсюджувати чутки про нібито викрадення дітей. Незабаром, коли цей проект запрацює, будуть надані уся інформація про послугу «Пошук дітей». Наразі ж не варто створювати штучного ажіотажу й наганяти паніку», - прокоментував Сергій Цимбалюк.

Декілька порад, які допоможуть не допустити викрадення дитини:

– не залишайте дітей до 7 років на самоті або ж з малознайомими людьми;
– будуйте довірливі відносини з дитиною, щоб вона могла розповісти про свої побоювання і не шукала «надійних друзів» серед незнайомців;
– розповідайте дитині про те, як поводитися, якщо до неї підійде незнайома людина. Найкраще в такому разі голосно кричати: «Хто ви? Я вас не знаю».

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина